Novinky

16_RH_velikonoce_pro-web_205x115px

Velikonoce 2016

Publikováno

Věříme, že si všichni pochutnali.

Slepice v nouzi je iniciativa několika občanských sdružení a dalších jednotlivců. Naším cílem je vrátit slepičky tam, kam přirozeně patří, tedy na zahrady a dvorky domů.

16_RH_PMN_pro-web_205x115px

POMOCNOŽKY

Publikováno

Ponožky z přírodních materiálů pro ty, kterým není jedno v čem a kam šlapou. Ponožky jsou vyrobeny z eko bambusových materiálů v originálním designu z našeho boutique. Projekt Pomocnožky pomáhá zajímavým neziskovým organizacím, na které připívá částí ze zisku z prodeje ponožek. Více již brzy na www.pomocnozky.cz

RH_Ricardo_205x115px

Digitální tisk do formátu A3

Publikováno

Máme novou laserovou tiskárnu Ricoh do formátu A3 a gramáže 256 g/m2. Jmenuje se Ricardo [rykardo] a těší se na vaše objednávky.

15_RH_Velikonoce_pro-web_205x115px

Velikonoce

Publikováno

I uvařené vajíčko si zaslouží svojí designovou židličku. Zejména o Velikonocích!

14_RH_kit_pro-web_205x115px

Meeting Box

Publikováno

Meeting Box aneb Krabička První Pomoci je určená zejména pro marketingové specialisty z řad našich klientů. Jedinečnost KPP spočívá nejen v originálním Re-Hab designu, ale především v nápaditém obsahu, díky kterému budete na každou schůzku perfektně připraveni a nic Vás nezaskočí.

coffee break with web surfing

POMÁHÁME

Publikováno

Pro charitativní projekt Slepice v nouzi jsme vytvořili logo a nyní chystáme propagační materiály a redesign webových stránek. Pomáhat nestojí nic, ale pocit z dobrého skutku je k nezaplacení.

coffee break with web surfing

Konečně!

Publikováno

Spustili jsme náš firemní web. Najdete na něm všechny potřebné informace a další připravujeme. Navíc pro vás připravujeme prezentaci našich dalších kolegů a informace o firemních akcích.

piknik

Pikniková sezóna začíná

Publikováno

Zahajujeme pravidelné firemní pikniky! Víno se chladí, jídlo voní, piknikové koše se plní. Letos nás čeká tradiční piknik ve Stromovce na Praze 7 a nově se chystáme také do Grébovky na Praze 10. Hurá ven!

RH_Velikonoce_web_C_205x115

Velikonoce

Publikováno

Pro naše klienty jsem připravili originální dárky plné jarních barev. Keramická vejce k zavěšení udělala velkou radost a naše velikonoční říkanky především rozesmály. Malá ukázka i pro vás:

Hody, hody, doprovody, dáme hlavy dohromady.
Vymyslíme krásné věci, v práci nejsme žádní šneci!
Krásné svátky z Re-Habu (zvedneme Vám náladu).

RH_novinky_vystava_205x115

Fandíme volné tvorbě

Publikováno

Vernisáž výstavy Heleny Fehrerové se uskutečnila 8. 3. 2014 v kavárně prostoru Kredance. V pořadí druhá letošní výstava v Kredanci se tematicky opět vrací ke klasické malbě. Helena se věnuje malbě především lidských figur, které vyzařují optimismus, energii, sílu, ale v opačném případě i nejistotu a úzkost. Z jejího aktuálního díla vybral kurátor multikulturního prostoru Kredance Matěj Vodička sérii větších i menších formátů, které jsou doplněné o několik kreseb. Těšte se, plánujeme pro Helenu výstavu i v Praze!